Promocja Google G Suite – wdrożenie i licencje za darmo (2018)

kampania-google-mm

Ostatnia promocja Google, adresowana także do mniejszych firm (min. 100 kont), po raz kolejny cieszyła się dużym sukcesem. Jednakże zakończyła się 31 grudnia 2016. Następna, w 2017 roku dotyczyła firm od 300 do 3000 kont.

Teraz zapraszamy do nowej promocji i rejestracji w Google celem skorzystania z kolejnej okazji na uzyskanie licencji i wdrożenia Google G Suite ZA DARMO.

 

Co trzeba zrobić:

  1. Posiadać aktywną umowę typu Enterprise Agreement z innym wiodącym dostawcą poczty elektronicznej lub pakietu biurowego* w przypadku chęci uzyskania licencji za darmo.
  2. Posiadać min. 350 użytkowników poczty elektronicznej (dostępna także wersja promocji dla klientów posiadających mniejszą liczbę kont).
  3. Skontaktować się z nami.

 

Co otrzymamy w zamian:

  • Darmowe licencje pakietu Google G Suite do końca okresu umowy z obecnym dostawcą (maksymalnie przez 3 lata) przy podpisaniu umowy na równoważny okres płatnej usługi.
  • Wdrożenie pakietu, migrację danych oraz kompleksowe szkolenie dla użytkowników całkowicie za darmo (także gdy nie posiadacie Państwo umowy typu Enterprise Agreement).

 

GORĄCO ZAPRASZAMY – promocja jest ograniczona czasowo (do 30 czerwca 2018 roku) i terytorialnie (Polska). Oferta dotyczy zarówno usługi G Suite Basic, jak i G Suite Business oraz G Suite Enterprise.

 

* Szczegółowe warunki promocji oraz pełne wymogi formalne dostępne po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.