Chromebooki i Chromeboxy

Chromebooki

Rewolucja w dziedzinie korzystania z komputerów. Urządzenia, które po włączeniu wymagają jedynie zalogowania Twoim kontem Google Workspace.

Chromebooki zawsze pozostają aktualne, a aktualizacje Chrome OS pojawiają się tak często, jak aktualizacje dla przeglądarki Chrome.

W przypadku awarii urządzenia, wystarczy zalogować się swoim kontem Google Workspace na nowej maszynie – całe środowisko pracy, wraz z dodatkami do Chrome i aplikacjami będzie dostępne po krótkiej chwili.

Opcjonalna usługa zarządzania urządzeniami pozwala na osiągnięcie wysokiego poziomu kontroli nad urządzeniami pozostającymi w gestii pracowników.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia od kilku producentów. Możesz wybierać spośród chromebooków firm: Acer, Asus, Dell, HP i Lenovo, . Dostępne są modele z ekranem dotykowym oraz o różnych wielkościach ekranu (11,6-14,0 cali), a także maszyny stacjonarne (chromeboxy).

Chromebooki swoją popularność zdobyły pierwotnie w edukacji, lecz obecnie coraz więcej firm przesiada się na te maszyny – są tańsze, bezpieczniejsze i stanowią doskonałą alternatywę przy masowej wymianie urządzeń w organizacjach.

Jeżeli chcesz porozmawiać, o tym, jak rozwiązania firmy Google mogą pomóc Twojej firmie w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej lub usprawnieniu komunikacji wewnętrznej.

GoCloud Polska sp. z o.o.

Krzyżówki 13B/27 03-193 Warszawa

Uwagi: wejście od ul. Płochocińskiej, V piętro

Kontakt

Szybkie linki