Chromebooki i Chromeboxy

Chromebooki

Rewolucja w dziedzinie korzystania z komputerów. Urządzenia, które po włączeniu wymagają jedynie zalogowania Twoim kontem G Suite (dawniej Google Apps dla Firm).

Zapomnij o braku wsparcia producenta dla systemu Windows XP. Chromebooki zawsze pozostają aktualne, a aktualizacje Chrome OS pojawiają się tak często, jak aktualizacje dla przeglądarki Chrome.

W przypadku awarii urządzenia, wystarczy zalogować się swoim kontem Google Apps na nowej maszynie – całe środowisko pracy, wraz z dodatkami do Chrome i aplikacjami będzie dostępne po krótkiej chwili.

Opcjonalna usługa zarządzania urządzeniami pozwala na osiągnięcie wysokiego poziomu kontroli nad urządzeniami pozostającymi w gestii pracowników.

Chromebooki

Obecna gama urządzeń obejmuje ponad 20 modeli i co chwilę powstają nowe. Możesz wybierać spośród urządzeń takich producentów, jak: Acer, Dell, HP, Lenovo, LG, Samsung czy Toshiba. Dostępne są modele z ekranem dotykowym oraz o różnych wielkościach ekranu (11,6-14,0 cali), a także maszyny stacjonarne (chromeboxy).

Chromebooki swoją popularność zdobyły pierwotnie w edukacji, lecz obecnie coraz więcej firm przesiada się na te maszyny – są tańsze, bezpieczniejsze i stanowią doskonałą alternatywę przy masowej wymianie przestarzałych maszyn z Windows XP.

Jeżeli chcesz porozmawiać, o tym, jak rozwiązania firmy Google mogą pomóc Twojej firmie w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej lub usprawnieniu komunikacji wewnętrznej

Skontaktuj się z nami i…