Google Cloud Platform

Jako autoryzowany partner firmy Google w zakresie Google Cloud Platform (GCP), zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami o tej platformie.

W skład Google Cloud Platform, czyli usług realizowanych w modelu cloud computing (w chmurze) wchodzą obecnie:

Google App Engine

Uniwersalne środowisko, umożliwiające twórcom aplikacji skupienie się na tworzeniu aplikacji w jednym z popularnych języków programowania (Java, Python, GO, PHP), pozostawiając kwestię utrzymania i bezpieczeństwa platformy sprzętowej i programowej firmie.

Google Cloud Storage

Rozwiązanie umożliwiające przechowywanie wielkich zbiorów danych.

Google Cloud SQL

Rozwiązanie umożliwiające korzystanie z baz SQL w modelu chmurowym.

Google Cloud Compute

Rozwiązanie konkurencyjne do AWS, umożliwiające uruchamianie własnych maszyn wirtualnych na platformie Google.

Google Big Query

Rozwiązanie umożliwiające obróbkę dużych zbiorów danych (BigData).

Wszystkie powyższe składowe Google Cloud Platform realizują najważniejszą przewagę modelu cloud computing nad rozwiązaniami on-premise: użytkownicy ponoszą koszty platformy jedynie podczas jej rzeczywistego wykorzystania i dysponują w pełni skalowalną architekturą, pozwalającą bez problemu obsłużyć nagły wzrost liczby użytkowników lub transakcji.

W celu uzyskania informacji o cloud computing w oparciu o Google Cloud Platform, zapraszamy tymczasowo na stronę Google, gdzie znajdziecie Państwo najbardziej aktualne informacje dot. oferowanych usług.

https://cloud.google.com/

Po obejrzeniu informacji tam prezentowanych, zapraszamy do kontaktu i dyskusji, w jaki sposób rozwiązania Google mogą pomóc Państwa firmie. Nasi specjaliści mogą np. stworzyć dla Państwa dedykowaną aplikację działającą w chmurze.

GoCloud Polska sp. z o.o.

Krzyżówki 13B/27 03-193 Warszawa

Uwagi: wejście od ul. Płochocińskiej, V piętro

Kontakt

Szybkie linki