GoCloud Polska jest wiodącym partnerem firmy Google w zakresie rozwiązań do komunikacji, współpracywyszukiwania informacji w modelu Software as a Service (SaaS), a także Platform as a Service (PaaS) i Infrastructure as a Service (IaaS), określanych popularnie terminem „cloud computing”.

Od początku działalności firma współpracuje z Google Cloud i posiada tytuł Google Premier Partner w zakresie rozwiązań dla firm, administracji publicznej i edukacji na światowym rynku. GoCloud Polska wspiera organizacje w innowacyjnym podejściu do komunikacji i współpracy wewnętrznej, oferując usługi eksperckie oraz najlepsze wzorce, zarówno na poziomie technicznym jak i w obszarach biznesowej transformacji organizacyjnej.

Uruchomiśmy, przeszkoliliśmy i wspieramy do dnia dzisiejszego kilkanaśie tysięcy żytkowników Google Workspace, a do grona naszych krajowych klientów należą m.in. tak znane firmy międzynarodowe, jak Bonduelle, Capgemini, Douglas, Indesit, Roche, Solvay, Whirlpool, TVN / Discovery Channel i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *