Przenieś nauczanie na wyższy poziom dzięki łatwym w użyciu, elastycznym i bezpiecznym narzędziom Google Workspace for Education .

Wzbogacanie procesu nauczania

Korzystaj z łatwych w użyciu narzędzi do nauki zapewniających lepszą współpracę i komunikację.

Zwiększanie produktywności

Oszczędzaj czas dzięki funkcjom tworzenia, porządkowania, udostępniania i oceniania zgromadzonym w jednym miejscu.

Podwyższanie kompetencji uczniów

Pomóż uczniom oddawać jak najlepsze prace dzięki prostym narzędziom wspierającym naukę.

Ochrona danych szkoły

Chroń pracę, tożsamość i prywatność wszystkich osób dzięki proaktywnym funkcjom i ustawieniom zabezpieczeń.

Czym jest pakiet Google Workspace dla edukacji?

Google Workspace dla Szkół Fundamentals (wersja podstawowa) jest kompleksowym pakietem narzędzi biurowych obejmujących pocztę elektroniczną, komunikatory tekstowe, głosowe i wideo, współdzielone kalendarze z możliwością rezerwacji zasobów, zarządzanie dokumentami i wiele innych elementów. Ta bezpłatna platforma przyznana zakwalifikowanej placówce edukacyjnej nie jest ograniczana pod względem czasu trwania,  ilości użytkowników a także dysponuje olbrzymią ilością przestrzeni na dane.

Jest to bezpieczne środowisko, gdzie dane są własnością placówki, nie podlegają żadnej analizie ani profilowaniu pod kątem reklamowym a sama usługa jest objęta umową zawartą z Google obejmującą również wsparcie techniczne i SLA. Oprócz wsparcia technicznego Google, GoCloud jako strategiczny partner Google dla Edukacji zapewnia szkołom całkowicie bezpłatne wsparcie partnerskie o którym więcej informacji znajdą Państwo poniżej w sekcji „Na czym polega nasza opieka”.

„Niektórzy nauczyciele zastanawiali się: Gdzie Google Workspace for Education było przez całą moją karierę? Dzięki tej usłudze wielu uczniów pracowało z większym zaangażowaniem i osiągnęło lepsze wyniki”.

Terry Korte, Koordynator ds. planowania integracji technologii

Uatrakcyjnij proces edukacji dzięki łatwym w użyciu narzędziom do nauki

Zapewnij bezproblemową współpracę

Ułatwiaj wspólną pracę całej społeczności szkolnej.

Zwiększanie produktywności

Udostępnij nauczycielom łatwe w użyciu narzędzia, aby usprawnić im pracę i zaoszczędzić czas.

Korzystaj z elastycznych narzędzi do komunikacji

Ułatw komunikację w swojej instytucji dzięki usługom poczty e-mail, czatu i rozmów wideo.

Utrzymuj porządek w zadaniach

Twórz listy zadań oraz przypomnienia o zadaniach, planuj spotkania i pomagaj w systematycznej pracy.

Udostępnij sprawdzone zabezpieczenia

Chroń użytkowników przed zagrożeniami cyfrowymi dzięki najlepszym w swojej klasie, wielowarstwowym zabezpieczeniom.

Na czym polega nasza opieka?

Pakiet Google Workspace Education Fundamentals jest w pełni darmowy, ale dostępne są też płatne edycje
Zobacz porównanie pakietów

FAQ

Podstawowa wersja czyli Google Workspace Fundamentals jest całkowicie bezpłatna dla szkół, które spełniają wymagania Google. 

Do instytucji kwalifikujących się do Google Workspace Fundamentals należą między innymi: szkoły podstawowe, szkoły średnie, technika czy uniwersytety. Pełna lista kryteriów i organizacji znajduje się tutaj.

GoCloud Polska oferuje całkowicie bezpłatną opieką dla każdej szkoły korzystającej z pakietu Google Workspace. Jest to niezależne od wersji, która jest używana w szkole, takie wsparcie zapewniamy zarówno szkołom korzystającym z bezpłatnej wersji Fundamentals jak i tym posiadającym wyższe pakiety, Standard, Teaching and Learning Upgrade czy Education Plus.

Domyślnie, wsparcia udziela polski support Google.

W kwestii podstawowych narzędzi nie ma żadnej różnicy pomiędzy tymi pakietami. Wersje płatne zawierają w sobie wszystkie funkcje wersji Fundamentals dodając do nich funkcje premium jak na przykład zwiększona liczba maksymalna uczestników spotkania Google Meet ze 100 do 250 wersji Teaching and Learning Upgrade oraz Education Plus.

Dokładne porównanie wszystkich wersji Google Workspace for Education znajdą Państwo tutaj.

Taki limit nie istnieje. Bezpłatny pakiet Google Workspace Fundamentals pozwala utworzyć dowolną liczbę użytkowników bez ograniczeń.

Każda z wersji obejmuje 100 TB wspólnego miejsca na dane. Teaching and Learning Upgrade oprócz podstawowych 100 TB zapewnia dodatkowe 100 GB w ramach każdej zakupionej licencji. Przy wykupieniu licencji Education Plus otrzymujemy dodatkowe 20 GB za każdą zakupioną licencję.

Jako autoryzowany partner Google dla Edukacji, możemy udostępnić Państwu bezpłatnie jedną z płatnych wersji na 60-dniowy okres próbny. Na taki okres próbny otrzymują Państwo 50 licencji.

Zdecydowanie nie! Z chęcią pomożemy każdej szkole, która się do nas zgłosi, w uzyskaniu Google Workspace.

Jako partner Google wdrożyliśmy już Google Workspace w ponad 500 szkołach a ta liczba ciągle rośnie. Jeżeli jesteście zainteresowani wprowadzeniem Google Workspace w waszej szkole zapraszamy do kontaktu. (link do formularza)

Jak najbardziej tak, jako partner Google dla Edukacji, możemy wspomóc was w całym procesie weryfikacji, który w normalnych warunkach może trwać nawet 2 tygodnie.

Z naszą bezpłatną pomocą możecie go zdecydowanie skrócić, tak aby wasza szkoła mogła jak najszybciej zacząć korzystać z Google Workspace for Education.

W zależności od potrzeb możemy przeprowadzić dla Was szkolenia zarówno nauczycieli jak i administratora.

Z przyjemnością przygotujemy dla Was specjalną ścieżkę szkoleniową pozwalającą osiągnąć maksimum korzyści i śmiało wkroczyć w erę edukacji cyfrowej.