Wideokonferencje – Chromebox for Meetings

Zestawy wideokonferencyjne – Chromebox for Meetings

Po osiągnięciu sukcesu na polu poczty elektronicznej i aplikacji biurowych, firma Google postanowiła zaadresować bolączki codziennej współpracy na odległość. Już usługa Hangouts wchodząca w skład pakietu G Suite (dawniej Google Apps dla Firm) usprawniła komunikację międzyoddziałową, umożliwiając zastąpienie nudnych i nieefektywnych telekonferencji możliwością odbycia wideokonferencji zza własnego biurka.

Google Hardware Meet

Najnowszy zestaw wideokonferencyjny od Google. Wyposażony w dedykowaną kamerę Huddly GO, wyświetlacz LCD, opracowany przez Google głośnik z mikrofonem (z możliwością dołączenia kolejnych w przypadku większych pomieszczeń) oraz możliwość lokalnej prezentacji zawartości ekranu komputera przy pomocy portu HDMI (odpada konieczność podłączania zewnętrznego prezentera do sieci firmowej podczas spotkania lokalnego w sali konferencyjnej).

New KIT

Więcej informacji w artykule o wprowadzeniu zestawu do sprzedaży. Zestaw dostępny jest w sprzedaży od 1 lutego 2018.

Zapraszamy na dedykowaną stronę rozwiązania.

 

Zestawy archiwalne (dostępne pojedyncze sztuki)

CfM Standard (do 6-8 osób w sali)

Teraz jednak na rynku pojawiło się rozwiązanie zastępujące drogie i koszmarne w obsłudze rozwiązania dedykowane do sal konferencyjnych – Chromebox for Meetings (urządzenie Chrome do Spotkań).

W pakiecie otrzymujemy urządzenie produkcji firmy ASUS wraz z kamerą HD i mikrofonem dookólnym/głośnikiem (z redukcją echa) oraz pilota.

chromebox-for-meetings-hw

Wystarczy ten komplet podłączyć do posiadanego telewizora lub rzutnika i możemy zaczynać wideokonferencję wspólnie z użytkownikami usługi Hangouts.

To jednak nie wszystko – dzięki usłudze Hangouts on Air możemy w ten sam sposób organizować spotkania otwarte i konferencje prasowe, w których uczestniczyć może, w roli widzów, nieograniczona liczba osób. Po zakończeniu spotkania, nagranie ze spotkania automatycznie trafi na nasz kanał YouTube.

chromebox-for-meetings-screen

CfM Large Room Bundle (do 20 osób w sali)

W skład każdego zestawu wchodzi:

  1. Jednostka centralna Chromebox z procesorem Intel i7, 1 szt.
  2. Urządzenie głośnomówiące Jabra 410, 2 szt.
  3. Pilot wyposażony w klawiaturę QWERTY, 1szt.
  4. Kable połączeniowe do zestawu: zasilanie, połączenia wewnętrzne między komponentami zestawu.

CfM Large Room Bundle

Chromebase for Meetings (dla 2 osób)

Jest to najnowsze rozwiązanie w rodzinie CfM. Pozwala na prowadzenie wideokonferencji przez 2 osoby zgromadzone w pobliżu urządzenia typu All In One firmy Acer, wyposażonego w 24” ekran dotykowy, 4 mikrofony oraz 2 głośniki i kamerę umieszczoną na górze urządzenia.

Chromebase

Jeżeli chcesz porozmawiać, o tym, jak rozwiązania firmy Google mogą pomóc Twojej firmie w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej lub usprawnieniu komunikacji wewnętrznej

Skontaktuj się z nami i…