Frontline-google-workspace

Google Workspace Frontline jest już dostępny!

Google Workspace Frontline to najnowszy pakiet rodziny Google Workspace, stworzony specjalnie z myślą o pracownikach pierwszej linii frontu. To właśnie oni najbardziej potrzebują prostej i niezawodnej komunikacji w terenie oraz efektywnej współpracy z resztą organizacji. Potrzebują w nieskrępowany sposób korzystać z danych firmowych, z dowolnych urządzeń takich, jak komputery przenośne, czy telefony komórkowe. A Twoja firma dając im tę swobodę, musi jednocześnie zapewnić pełne bezpieczeństwo ochrony informacji.

Frontline-google-workspace

Pakiet Frontline to zestaw najpotrzebniejszych w takiej sytuacji funkcji użytkowych i administracyjnych platformy Google Workspace – najpopularniejszego środowiska pracy w przedsiębiorstwach. W jego skład wchodzą aplikacje Google, takie jak poczta Gmail, komunikatory Chat i Meet, Dysk Google (2GB przestrzeni dla każdego użytkownika plus dostęp do Dysków Współdzielonych) oraz Edytory Dokumentów, Arkuszy i Prezentacji.

Administratorzy platformy będą mieli możliwość kontrolowania mechanizmów autentykacji na urządzeniach końcowych, konfigurowania profili roboczych oraz w razie potrzeby zdalnego wymazywania urządzeń. Do ich dyspozycji będą też raporty monitorujące aktywność użytkowników w poszczególnych aplikacjach oraz narzędzia do definiowania reguł ochrony ważnych danych biznesowych.

Chcesz wiedzieć więcej lub przetestować Google Workspace Frontline?

Napisz do nas lub wypełnij poniższe zgłoszenie:

Więcej wiadomości

GoCloud Polska sp. z o.o.

Krzyżówki 13B/27 03-193 Warszawa

Uwagi: wejście od ul. Płochocińskiej, V piętro

Kontakt

Szybkie linki

Do góry