placeholder

Już niedługo odnajdywanie udostępnionych plików w Dysku Google będzie o wiele prostsze

G Suite jest zbudowane do współpracy – zespoły tworzą i udostępniają pliki cały czas. Mając setki lub tysiące plików może być nam ciężko znaleźć to, czego szukamy. Właśnie dlatego Google ulepsza wyszukiwarkę plików udostępnionych na Dysku.

Sekcja „Udostępnione dla mnie pokazuje pliki, które zostały nam udostępnione. Google zacznie inteligentnie organizować ten obszar tak, że obok nazwy pliku zobaczymy też jego autora. Wystarczy kliknąć na dokumencie, żeby go otworzyć.

people predictions web

Wyszukiwanie treści w oparciu o właściciela to najpopularniejszy sposób wyszukiwania w Dysku Google. Nowy interfejs będzie używać sztucznej inteligencji, do przewidywania, których plików lub ludzi, będziemy najprawdopodobniej szukać i sprawi, że będą one bardziej widoczne. Google ma nadzieję, że to rozwiązanie pozwoli nam na wyszukiwanie plików o wiele szybciej.

Podpowiedzi będą trafniejsze w miarę rozwoju systemu, który stale będzie się uczyć. Google pracuje również nad innymi funkcjami, które za pomocą sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego sprawią, że współpraca na Dysku będzie o wiele łatwiejsza. Więcej informacji zostanie podane w ciągu kilku kolejnych miesięcy.

people predictions mobile

Więcej wiadomości

GoCloud Polska sp. z o.o.

Krzyżówki 13B/27 03-193 Warszawa

Uwagi: wejście od ul. Płochocińskiej, V piętro

Kontakt

Szybkie linki

Do góry