placeholder

Nowy interfejs użytkownika Kalendarza Google – automatycznie 8 stycznia 2018

googlecalendarnewlook

W październiku 2017 r. Google przedstawił nowy interfejs użytkownika w Kalendarzu Google. Przypominamy, że administratorzy mają kilka opcji, w jaki sposób ich użytkownicy przejdą do nowego interfejsu.

8 stycznia dla domen ścieżki natychmiastowej aktualizacji (i 15 stycznia dla domen ścieżki zaplanowanej aktualizacji) rozpoczęte zostanie automatyczne uaktualnianie interfejsów użytkowników, których domeny są ustawione na opcję automatycznego (domyślnego) wdrożenia.

W tej fazie użytkownicy nadal będą mogli zrezygnować z nowego interfejsu do 28 lutego 2018 r., do momentu, aż wszyscy użytkownicy zostaną w pełni zaktualizowani.

Uwaga: wszyscy indywidualni użytkownicy, którzy wcześniej zrezygnowali z nowego interfejsu kalendarza, nie zostaną uaktualnieni do 5 lutego, w przypadku ścieżki natychmiastowej aktualizacji i 12 lutego, w przypadku ścieżki zaplanowanej aktualizacji.

Ponadto, mimo że ta faza nie wpływa na domeny, których administratorzy wybrali ręczne wdrożenie, użytkownicy w tych domenach będą nadal uaktualnieni do nowego interfejsu 28 lutego 2018 r. Bez opcji rezygnacji.

Więcej wiadomości

GoCloud Polska sp. z o.o.

Krzyżówki 13B/27 03-193 Warszawa

Uwagi: wejście od ul. Płochocińskiej, V piętro

Kontakt

Szybkie linki

Do góry