placeholder

Jamboard od teraz jako podstawowa usługa G Suite

W ubiegłym roku Google zaprezentowało Jamboard, czyli tablicę cyfrową do współpracy w projektach wraz z towarzyszącymi aplikacjami mobilnymi i internetowymi, zaprojektowane tak, aby przenieść kreatywność i współpracę na wyższy poziom.

Jamboard

Usługa Jamboard pozwala administratorom G Suite zarządzać urządzeniami Jamboard i umożliwia użytkownikom G Suite interakcję z zawartością na telefonie, tablecie lub w internecie. Jamboard łączy w sobie te same zalety wspólnej edycji w czasie rzeczywistym, co inne aplikacje G Suite, takie jak Dokumenty Google, z pustym płótnem, które pozwala na realizację pomysłów i projektów. Teraz usługa Jamboard stanie się jedną z podstawowych usług pakietu G Suite.

Co to znaczy:

  • Usługa Jamboard jest teraz objęta istniejącą umową podstawową G Suite i oferuje takie samo wsparcie techniczne dotyczące poziomu usług, jak każda inna usługa podstawowa pakietu.
  • Usługa Jamboard zostanie usunięta z listy dodatkowych usług Google i dodana do listy podstawowych usług G Suite w konsoli administracyjnej.

Warto zwrócić uwagę, że usługa Jamboard uruchamia się jako domyślnie WŁĄCZONA, ale będzie brała pod uwagę ustawienia dotyczące włączania nowych usług.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak urządzenie Jamboard (dostępne za naszym pośrednictwem także w Polsce) może połączyć się z usługą Jamboard w celu uzyskania najlepszej możliwej współpracy zespołowej i kreatywności, odwiedź stronę Jamboard lub skontaktuj się z nami.

Więcej wiadomości

GoCloud Polska sp. z o.o.

Krzyżówki 13B/27 03-193 Warszawa

Uwagi: wejście od ul. Płochocińskiej, V piętro

Kontakt

Szybkie linki

Do góry