placeholder

Revevol wdraża Aplikacje Google w Grupie Holcim

Lepsza współpraca i nowe innowacje we wszystkich oddziałach na całym świecie.

Lafaege Holcim to wiodący producent i dostawca cementu, betonu, asfaltu  oraz  kruszyw,  takich jak tłuczeń, żwir i piasek. Jest również wykonawcą powiązanych usług konstrukcyjnych. Grupa Holcim jest obecna w ponad 70 krajach na całym świecie i ma ponad 78 tys pracowników. Biznesowa i geograficzna dywersyfikacja daje wiele korzyści, lecz stanowi również olbrzymie wyzwanie na planie komunikacji i współpracy. Aby sprostać wyzwaniom i ujednolicić wszystkie platformy, porozrzucane po całym świecie zarząd Grupy Holcim zdecydował o wdrożeniu Aplikacji Google dla 40 000 użytkowników. Wybrano to rozwiązanie, aby skupić się lepiej na biznesie oraz “przybliżyć”, “połączyć” pracowników, partnerów i klientów.

Wprowadzenie Aplikacji Google zostało dostosowane do strategii i celów programu “Holcim Leadership Journey”, którego celem jest promowanie doskonałości w kontaktach z klientami  (ang. customer excellence) oraz wzrost skuteczności operacyjnej i rozwój talentów. Współpraca i globalna możliwość wymiany doświadczeń oraz podziału obowiązków stała się prostsza, szybsza i skuteczniejsza, a do tego możliwa z dowolnego miejsca i urządzenia. Firma wierzy, iż Aplikacje Google pomogą stworzyć silniejsze więzi z klientami, dostawcami oraz innymi partnerami biznesowymi poprzez włączenie ich w dyskusje online, wymianę poglądów i pomysłów oraz pracę zespołową. Ponadto innowacyjna i interaktywna przestrzeń do współpracy Aplikacji Google, przyciągnie przyszłe pokolenia młodych talentów.

Grupa Holcim ma zamiar wdrożyć również 3 inne rozwiązania Google: Google Search Appliance, Google App Engine i Google Apps Vault. Dodatkowo zostaną wprowadzone modele dostawy, oparte na nowoczesnym rozwiązaniu chmurowym, które uproszczą system operacji wewnętrznych. Dzięki temu personel IT będzie mógł się skupić na współpracy wewnątrz firmy w celu kreowania większej wartości biznesowej.

Grupa Holcim rozpoczęła wielką, kulturową zmianę.

Więcej wiadomości

GoCloud Polska sp. z o.o.

Krzyżówki 13B/27 03-193 Warszawa

Uwagi: wejście od ul. Płochocińskiej, V piętro

Kontakt

Szybkie linki

Do góry