placeholder

Dołączanie plików z Dysku w Kalendarzu Google na iOS

Najnowsza wersja aplikacji Kalendarz Google na iOS pozwala na dołączanie plików z Dysku Google do wydarzeń w kalendarzu.

Użytkownicy przeglądarkowej wersji kalendarza Google od wielu lat mieli możliwość dołączania plików do wydarzeń. Teraz także aplikacja w wersji na iPhone’y i iPady pozwala na takie działanie. Jest to doskonała metoda na podłączenie do wydarzenia w kalendarzu dowolnego pliku przechowywanego na dysku Google – niezależnie od tego, czy będzie to dokument PDF, prezentacja, czy agenda spotkania w postaci dokumentu Google, która następnie zamieni się w notatkę ze spotkania, uzupełnianą na bieżąco przez uczestników.

Kalendarz Google na iOS

Możliwość podłączania pliku do spotkania to także doskonałe rozwiązanie, gdy dopiero pracujemy nad finalną wersją prezentacji, która będzie przedstawiana podczas spotkania, ale już wysyłając zaproszenie chcemy, aby pozostali uczestnicy mogli się zapoznać z powstającym plikiem i ew. od razu zgłosić uwagi i komentarze.

Dodatkowo, aplikacja wzbogaciła się o 7-dniowy widok tygodnia oraz interaktywne powiadomienia w okienku spotkań – pokazują np. status lotu lub zdjęcie budynku, w którym odbędzie się spotkanie.

Więcej wiadomości

GoCloud Polska sp. z o.o.

Krzyżówki 13B/27 03-193 Warszawa

Uwagi: wejście od ul. Płochocińskiej, V piętro

Kontakt

Szybkie linki

Do góry