placeholder

Zmiana cen pakietów G Suite od 2 kwietnia 2019

Zgodnie z informacją przekazaną publicznie przez Google w dniu 17 stycznia 2019 (tekst w języku angielskim na blogu Google), od dnia 2 kwietnia 2019 następuje pierwsza w historii pakietu (od 2006 roku) zmiana cen.

Ceny pakietów będą kształtować się następująco:

  • Pakiet Basic – tryb elastyczny, który obecnie kosztuje 4 EUR netto za użytkownika za miesiąc, będzie kosztował 5,20 EUR.
  • Pakiet Basic – w kontrakcie terminowym, który obecnie kosztuje 40 EUR netto za użytkownika za rok, będzie kosztował prawdopodobnie (czekamy na ostateczną decyzję Google) – 12×5,20=62,40 EUR.
  • Pakiet Business, który obecnie kosztuje 8 EUR netto za użytkownika za miesiąc, będzie kosztował 10,40 EUR.
  • Pakiet Enterprise – cena nie ulega zmianie.

Z uwagi na podwyżkę cen pakietu Basic, zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, celem uzyskania bardzo atrakcyjnej, specjalnej ceny na pakiet Business na najbliższe 18 miesięcy. Po tym okresie, będziecie Państwo mogli podjąć decyzję o pozostaniu na wyższej wersji lub o powrocie do wersji Basic.

Aktualnie posiadane przez Państwa kontrakty terminowe, gwarantują Państwu utrzymanie niezmienionych cen pakietu, do końca umowy.
W przypadku posiadania abonamentu w trybie elastycznym, warto porozmawiać z nami o możliwościach ochrony przed podwyżką cen!


Rozwój G Suite w czasie
Rozwój G Suite w czasie

Zachęcamy Państwa jednocześnie do przeanalizowania historii zmian dot. zawartości i możliwości pakietu na przestrzeni lat na powyższej grafice (klikając na nią, możecie ją Państwo pobrać i wydrukować), która stanowi uzasadnienie dla nadchodzącej zmiany cen przez Google.

Więcej wiadomości

GoCloud Polska sp. z o.o.

Krzyżówki 13B/27 03-193 Warszawa

Uwagi: wejście od ul. Płochocińskiej, V piętro

Kontakt

Szybkie linki

Do góry