placeholder

Whirlpool kolejną firmą idącą krok w stronę Google

Whirlpool_logo

Whirlpool jest wiodącym producentem i dystrybutorem domowych urządzeń z 68 000 pracowników i 66 centrami badań i rozwoju. Ich produkty są sprzedawane na całym świecie we wszystkich szerokościach geograficznych. Sukces na tak szerokim polu działania i przy tak olbrzymiej różnorodności produktów zależy od komunikacji i zdolności adaptacji do rynków lokalnych oraz wprowadzania innowacji szybciej niż konkurencja.

Whirlpool wierzy, że Google Apps jest istotnym czynnikiem, który pomoże poradzić sobie z wyzwaniami olbrzymiego rozproszenia geograficznego i wdrożyć najlepsze globalne pomysły na rynki lokalne. Google pomimo, że jest bardzo prostym rozwiązaniem daje niesamowite i bardzo wyrafinowane możliwości. Wprowadza lepszą kontrolę biznesu, lepszą współpracę wewnątrz i na zewnątrz organizacji oraz uaktywnia talenty i możliwości znajdujące się w przedsiębiorstwie.

Wdrożenie Google Apps nie jest tylko zmianą w strategii firmy, jest zmianą w jej kulturze.

Whirlpool chce być bliżej klientów i budować lepsze relacje między pracownikami. Chce myśleć, współpracować i tworzyć szybciej, tak aby wyprzedzać swoja konkurencję oraz właściwie przewidywać potrzeby klientów.

Informacje pochodzą z Blogu Google

Więcej wiadomości

GoCloud Polska sp. z o.o.

Krzyżówki 13B/27 03-193 Warszawa

Uwagi: wejście od ul. Płochocińskiej, V piętro

Kontakt

Szybkie linki

Do góry