placeholder

Hangouts – Czaty, rozmowy telefoniczne i wideo

 
 
 

Dołącz do spotkania z dowolnego miejsca

W Hangouts możesz rozpocząć spotkanie wideo w jakości HD lub dołączyć do niego z dowolnego miejsca. Może w nim uczestniczyć nawet 25 osób. Bez względu na to, czy są w tym samym mieście, czy na drugim końcu świata, w Hangouts mogą rozmawiać, jakby byli wszyscy w jednym pokoju.

Rozmawiaj, jak Ci wygodnie

Użyj Hangouts do krótkich czatów lub dłuższych rozmów. Możesz komunikować się za pomocą tekstu lub obrazów oraz czatować z pojedynczymi osobami lub grupowo. Ponieważ cała rozmowa jest zapisywana i synchronizowana na wszystkich Twoich urządzeniach, możesz z łatwością kontynuować przerwaną dyskusję.

Bądź w kontakcie i oszczędzaj czas

Dzięki Hangouts nie musisz tak często jeździć na spotkania i dzwonić przez telefon. Oszczędzasz przy tym pieniądze, a przede wszystkim – czas, ponieważ możesz bezpośrednio kontaktować się ze współpracownikami z każdego miejsca.

Współpracuje z innymi aplikacjami

Google Hangouts współpracuje z przydatnymi aplikacjami, takimi jak Gmail, Kalendarz czy Dysk, więc możesz zacząć krótką rozmowę z poziomu skrzynki odbiorczej, dodać spotkanie wideo do wydarzenia w kalendarzu lub wspólnie z innymi pracować nad dokumentem podczas rozmowy.

Działa na Twoim ulubionym urządzeniu

Aplikacja Hangouts uruchamia się bezpośrednio w przeglądarce, więc możesz z niej korzystać na dowolnym komputerze podłączonym do internetu. Mobilna wersja Hangouts jest dostępna na iPhone’a, iPada oraz telefony i tablety z Androidem.

Hangouty na sali konferencyjnej

Dzięki usłudze Chromebox wideokonferencje możesz prowadzić Hangouty w jakości HD na sali konferencyjnej. Wystarczy poświęcić kilka minut na konfigurację, by z łatwością zarządzać wszystkimi salami konferencyjnymi z poziomu chmury. Więcej informacji.

Więcej wiadomości

GoCloud Polska sp. z o.o.

Krzyżówki 13B/27 03-193 Warszawa

Uwagi: wejście od ul. Płochocińskiej, V piętro

Kontakt

Szybkie linki

Do góry