Google Drive for Work (bez ograniczeń)

Ludzie pragną narzędzi, które są zarówno skuteczne jak i łatwe w użytkowaniu. Pracownicy potrzebują dostępu do informacji i zasobów firmowych z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia. Dyrektorzy IT nie chcą się nieustająco martwić o ilość posiadanej przestrzeni do przechowywania danych i bezpieczeństwo dokumentów. W odpowiedzi na te potrzeby Google prezentuje Google Drive for Work – pakiet który nie tylko umożliwia przechowywanie nieograniczonej ilości dokumentów, plików czy folderów i ich szybkiego i prostego udostępniania, ale daje również możliwość ich edycji na dowolnym urządzeniu  z dowolnego miejsca.

 

Google-Drive-For-Work

 

Za jedyne 8 euro za użytkownika za miesiąc  dostajesz bogatą funkcjonalność z bardzo łatwą obsługą. Masz dostęp do swoich wszystkich informacji zarówno online jak i offline, z dowolnego urządzenia, czy to komputera, tabletu czy telefonu (z systemem Android lub iOS), możliwość edycji dokumentów Microsoft Office (bez konieczności zakupu licencji Microsoft) oraz podgląd ponad 40 popularnych formatów.

 

Otrzymujesz wszechstronne rozwiązanie do pracy zespołowej

 

Wraz z Google Drive for Work otrzymujesz dostęp do pakietu Google Apps for Work,  w skład którego wchodzą Arkusze kalkulacyjne, Dokumenty tekstowe, Prezentacje multimedialine, Witryny www, Społeczności Google+ i wideokonferencje Hangouts. Wszystko co jest niezbędne w codziennej pracy. Dzięki funkcji Udostępniania możesz szybko i łatwo wspólnie edytować dowolny dokumenty. Nie musisz już wysyłać obszernych załączników, szukać w mailach właściwych plików a następnie dokonywać przeróbek, aby otrzymać ostateczny dokument. Każda zmiana jest dokonywana na bieżąco i wszyscy użytkownicy maja aktualną wersję.

 

Twoja praca jest bezpieczna i zawsze dostępna

 

Google Drive for Work dostarcza Ci wszystko co niezbędne, abyś mógł pracować efektywnie, a wyniki twojej pracy były zawsze bezpieczne. Dzieje się tak, gdyż wszystkie pliki załadowane na Dysk Google są zaszyfrowane. Nie tylko na drodze z twojego urządzenia do centrów danych Google, ale również podczas ich przechowywania na wszystkich serwerach Google. Inżynierowie monitorują systemy całą infrastrukturę 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu i natychmiast reagują na każdą nieprawidłowość. W roku 2013 Dysk Google osiągnął 99.985% dostępności, co daje średnio mniej niż 90 minut zakłóceń rocznie (SLA Google gwarantuje co najmniej na poziomie 99.9%). Jeśli jednak zdarzy się jakiś problem, możesz poszukać rozwiązania w stale aktualizowanym Panelu Monitorowania lub jeśli zajdzie taka konieczność uzyskać pomoc telefoniczną w ponad tuzinie różnych języków. Google Drive for Work i centra Google są zgodne ze standardami SSAE 16/ ISAE 3402 typu II o SOC 2 i mają certyfikat ISO 27001.

 

Oprócz standardowych mechanizmów bezpieczeństwa Google Apps dla FIrm, w Google Drive for Work pojawiają się nowe mechanizmy i raporty audytowe dla adminstratorów bezpieczeństwa oraz Audit API, którego partnerzy Google używają do budowania zaawansowanych rozszerzeń, takich jak np DLP (Data Loss Prevention) lub służących do przenoszenia plików i dokumentów firmowych ze starych serwerów i lokalnych dysków twardych na Dysk Google.

 

Ponad 1800 przedsiębiorstw dołącza do Drive for Work każdego tygodnia

 

Firmy na całym świecie podejmują decyzję o wykorzystaniu Google Drive for Work po to, aby zapewnić swoim pracownikom wygodną pracę oraz dać możliwość współtworzenia  dokumentów wszędzie, w biurze, domu, hotelu czy pociągu. Wszystko jest  w jednym miejscu i na jednym ekranie. Bezpiecznie, łatwo i szybko można przełączać się z konta służbowego na prywatne. Oszczędzasz czas pracy Twój i Twoich klientów. A ten czas jest cenny!

 

Dołącz do grona ponad 190 milionów aktywnych użytkowników Dysku Google lub jeśli już jesteś klientem to aktualizuj swoje oprogramowanie, przy pomocy kliku kliknięć na konsoli Administartora.

 

Współpraca powinna być łatwa. Pozwól technologii zająć się techniczną stroną tego zadania, a sam wróć do tego co najważniejsze – twojego biznesu!