G Suite – poczta elektroniczna i pakiet biurowy

Pakiet usług G Suite (dawniej Google Apps dla Firm/Google Apps for Work), to przede wszystkim pojemna i bezpieczna poczta elektroniczna. Wśród oferowanych usług, jest jednak więcej ciekawych rozwiązań, krótko opisanych poniżej:

 • GMail
 • Kalendarz
 • Dysk
 • Hangouts
 • Witryny
 • Vault
 • Poczta w chmurze – GMail

   
   
   

  Dostęp do poczty zawsze i wszędzie

  Gmail (Twoja nowa poczta w chmurze) działa na każdym komputerze i urządzeniu przenośnym z transmisją danych. A dzięki obsłudze trybu offline możesz pracować nawet wtedy, gdy nie masz połączenia. Zawsze masz dostęp do poczty w chmurze: w biurze, na spotkaniu, a nawet w samolocie.

  Szybka praca, oszczędność czasu

  Zaprojektowaliśmy Gmaila tak, aby zwiększyć Twoją wydajność. Masz do dyspozycji 30 GB (lub więcej) miejsca na dane w Google Apps, więc nie musisz niczego usuwać. Skuteczna wyszukiwarka pozwala znaleźć wszystko, czego szukasz, a etykiety i filtry pomagają utrzymać porządek.

  Nawiązywanie kontaktów

  Twoja skrzynka odbiorcza to nie tylko wiadomości, ale też osoby, od których je dostajesz. Czat tekstowy, głosowy i wideo pozwala zobaczyć, kto jest online, i natychmiast się połączyć. Obok każdego e-maila widzisz zdjęcie profilowe kontaktu, najnowsze aktualizacje i wspólne dokumenty.

 
 • Kalendarz – Stały kontakt z zespołem

   
   
   

  Zawsze na czas i zgodnie z harmonogramem

  Uporządkuj swój dzień dzięki Kalendarzowi i ustaw przypomnienia o wydarzeniach na telefonie lub w skrzynce odbiorczej. Dołączaj pliki i dokumenty do wydarzeń, aby mieć gotowe materiały na spotkania.

  Uzgadnianie terminów dogodnych dla każdego

  Udostępnianie kalendarza ułatwia znajdowanie wolnych terminów na spotkania ze współpracownikami. Inteligentna funkcja planowania sugeruje spotkania w terminach, które pasują wszystkim.

  Publikowanie swojego kalendarza w internecie

  Utwórz kalendarz z wydarzeniami i umieść go w swojej witrynie lub ustaw dostępne terminy spotkań, aby klienci sami mogli wybrać te, które im najbardziej pasują.

 
 • Dysk – Łatwa współpraca

   
   
   

  Dostęp do plików z dowolnego miejsca

  Przestrzeń dyskowa w chmurze, jaką jest Dysk Google daje Ci dostęp do danych potrzebnych w pracy z dowolnego miejsca. Możesz z niego korzystać na Macu, komputerze PC, urządzeniach przenośnych i przez internet. Po prostu pobierz Dysk na swojego Maca lub komputer PC, aby zsynchronizować pliki na komputerze z chmurą. Po zaktualizowaniu pliku na urządzeniu zmiany są automatycznie zapisywane na Dysku i innych urządzeniach. Dzięki temu w każdym momencie masz dostęp do najbardziej aktualnych wersji swoich plików. Więcej informacji

  Nowe życie Twoich plików

  Udostępniaj pojedyncze pliki lub całe foldery poszczególnym osobom, całemu zespołowi, a nawet klientom, dostawcom i partnerom w dedykowanej dla nich przestrzeni dyskowej. Dodawaj komentarze do plików i odpowiadaj na komentarze innych, aby zbierać opinie i pomysły.

  Elastyczność dla rozwoju

  Na początek do 30 GB miejsca dla każdego z Twoich użytkowników. Potrzebujesz więcej przestrzeni dyskowej? Administratorzy mogą kupować dodatkowe miejsce i zarządzać nim centralnie – 20 GB kosztuje zaledwie 3 EUR miesięcznie. Możesz uzyskać aż 16 TB (tak, to 16 000 GB!) dla każdego użytkownika.Wyświetl cennik

  Ikona Dokumentów

  Dokumenty

  Twórz rozbudowane dokumenty z obrazami, tabelami, równaniami, rysunkami, linkami i innymi elementami. Zbieraj dane i zarządzaj opiniami od społeczności.

  Ikona Arkuszy

  Arkusze kalkulacyjne

  Przechowuj i udostępniaj listy danych, śledź projekty, analizuj dane i wyniki śledzenia przy użyciu naszego rozbudowanego edytora arkuszy kalkulacyjnych. Zobacz swoje dane z nowej perspektywy, korzystając z takich narzędzi, jak zaawansowane formuły, osadzone wykresy, filtry i tabele przestawne.

  Ikona Prezentacji

  Prezentacje

  Twórz piękne slajdy w edytorze prezentacji, wyrażając myśli przy użyciu filmów, animacji i dynamicznych przejść. Opublikuj prezentacje w internecie, aby każdy mógł je zobaczyć, albo udostępnij je tylko prywatnie.

  Więcej informacji o Dysku, Dokumentach, Arkuszach kalkulacyjnych i Prezentacjach na stronie G Suite (dawniej Google Apps dla Firm/Google Apps for Work)

 
 • Hangouts – Czaty, rozmowy telefoniczne i wideo

   
   
   

  Dołącz do spotkania z dowolnego miejsca

  W Hangouts możesz rozpocząć spotkanie wideo w jakości HD lub dołączyć do niego z dowolnego miejsca. Może w nim uczestniczyć nawet 25 osób. Bez względu na to, czy są w tym samym mieście, czy na drugim końcu świata, w Hangouts mogą rozmawiać, jakby byli wszyscy w jednym pokoju.

  Rozmawiaj, jak Ci wygodnie

  Użyj Hangouts do krótkich czatów lub dłuższych rozmów. Możesz komunikować się za pomocą tekstu lub obrazów oraz czatować z pojedynczymi osobami lub grupowo. Ponieważ cała rozmowa jest zapisywana i synchronizowana na wszystkich Twoich urządzeniach, możesz z łatwością kontynuować przerwaną dyskusję.

  Bądź w kontakcie i oszczędzaj czas

  Dzięki Hangouts nie musisz tak często jeździć na spotkania i dzwonić przez telefon. Oszczędzasz przy tym pieniądze, a przede wszystkim – czas, ponieważ możesz bezpośrednio kontaktować się ze współpracownikami z każdego miejsca.

  Współpracuje z innymi aplikacjami

  Google Hangouts współpracuje z przydatnymi aplikacjami, takimi jak Gmail, Kalendarz czy Dysk, więc możesz zacząć krótką rozmowę z poziomu skrzynki odbiorczej, dodać spotkanie wideo do wydarzenia w kalendarzu lub wspólnie z innymi pracować nad dokumentem podczas rozmowy.

  Działa na Twoim ulubionym urządzeniu

  Aplikacja Hangouts uruchamia się bezpośrednio w przeglądarce, więc możesz z niej korzystać na dowolnym komputerze podłączonym do internetu. Mobilna wersja Hangouts jest dostępna na iPhone’a, iPada oraz telefony i tablety z Androidem.

  Hangouty na sali konferencyjnej

  Dzięki usłudze Chromebox wideokonferencje możesz prowadzić Hangouty w jakości HD na sali konferencyjnej. Wystarczy poświęcić kilka minut na konfigurację, by z łatwością zarządzać wszystkimi salami konferencyjnymi z poziomu chmury. Więcej informacji.

 
 • Witryny – Udostępnione obszary robocze dla Twojego zespołu

   
   
   

  Łatwe przygotowywanie

  Twórz witryny projektów, np. intranet, bez napisania choćby jednej linii kodu. To tak proste, jak przygotowanie dokumentu. Aby zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, możesz wybrać spośród setek gotowych szablonów.

  Proste porządkowanie danych

  Użyj witryny zespołu do uporządkowania wszystkiego – od kalendarzy i dokumentów po prezentacje i filmy. A później wbudowana wyszukiwarka Google ułatwi znalezienie wszystkiego, czego szukasz. Zarówno w intranecie, jak i w ekstranecie, który możesz błyskawicznie zbudować.

  Szybkie udostępnianie

  Udostępnij witrynę swojemu zespołowi, całej firmie, a nawet klientom czy partnerom – wystarczy jedno kliknięcie przycisku. To Ty decydujesz, kto może oglądać lub edytować witrynę i zawsze możesz zmienić te ustawienia. Niezależnie, czy będzie to intranet, czy strona dostępna poza firmą.

 
 • Vault – Archiwizacja i e-Discovery w Google Apps

  Vault to opcjonalna usługa obejmująca archiwizację, e-Discovery i zarządzanie informacjami, która kosztuje dodatkowe 4 EUR za użytkownika miesięcznie.

   
   
   
   

  Zasady przechowywania

  Zdefiniuj zasady przechowywania, które będą stosowane automatycznie w e-mailach i rozmowach na czacie.

  Archiwizacja e-maili i czatu

  E-maile oraz wiadomości czatu są archiwizowane i przechowywane zgodnie z Twoimi zasadami, co zapobiega ich nieumyślnemu usuwaniu.

  e-Discovery

  Przygotuj się do kontroli zgodności z prawem lub prowadzonych postępowań sądowych, korzystając z zaawansowanych narzędzi wyszukiwania, które pomogą Ci znaleźć i pobrać odpowiednie e-maile oraz wiadomości czatu.

  Zabezpieczenie prawne

  W razie potrzeby możesz zablokować dane użytkowników w związku z prowadzonymi postępowaniami. Użytkownicy nie mogą usunąć zablokowanych e-maili ani wiadomości czatu.

  Eksportowanie wiadomości

  Eksportuj wybrane e-maile i wiadomości czatu w standardowych formatach na potrzeby dodatkowego przetwarzania i przeglądania.

  Kontrola

  Uruchom raporty o aktywności i działaniach użytkowników w archiwum. Zobaczysz wyszukiwania, wyświetlane wiadomości, eksporty danych i inne informacje.

 

Jeżeli chcesz przetestować wyżej opisane usługi w działaniu, poproś o uruchomienie bezpłatnej wersji testowej w Twojej domenie:

 Wypróbuj bezpłatnie

 

Poznaj także sprawdzone Rozwiązania uzupełniające funkcjonalność Google Apps, oferowane przez nas.