GoCloud.PL | ASUS Hangouts Meet hardware kit
Asus Chomebox

ASUS Hangouts Meet hardware kit

Zestaw ASUS Hangouts Meet to inteligentne rozwiązanie sprzętowe do przeprowadzania wideokonferencji w oszałamiającej rozdzielczości HD.

Skontaktuj się z namiZamów

Panel sterowania z ekranem dotykowym

Panel sterowania z ekranem dotykowym umożliwia Ci wzięcie udziału w czyjejś konferencji lub rozpoczęcie swojej własnej za tylko jednym naciśnięciem przycisku na ekranie. Kontroler posiada również zintegrowane gniazdo HDMI. Jeśli więc chcesz zorganizować prezentację lub udostępnić jakieś treści, wystarczy go podłączyć i możesz zaczynać.

Kamera 4K UHD

Zawarta w zestawie sprzętowym ASUS Hangouts Meet kamera 4K Ultra-HD zapisuje obrazy w rozdzielczości ultra-high-definition przy polu widzenia pod kątem 120°, co gwarantuje, że każdy znajdzie się na ekranie. Zasięg przestrzenny można dodatkowo rozszerzyć do 23 metrów kwadratowych. Funkcja auto-zoom zapewnia stałe wyostrzenia aktywnych uczestników konferencji. Automatycznie wykrywa ona uczestników, a następnie inteligentnie przybliża i kadruje ujęcie wokół tych osób.

Mikrofon głośnikowy w Hangout Meet

Zestaw sprzętowy ASUS Hangouts Meet jest wyposażony w wyjątkowy mikrofon głośnikowy, który wykorzystuje zaawansowane technologie redukcji echa i wyciszania szumów dla zapewnienia krystalicznie czystego dźwięku. Dla pojedynczego głośnika nie jest konieczne użycie zewnętrznego źródła zasilania, można więc wygodnie organizować połączenia telefoniczne z dowolnego miejsca. Łatwo jest również połączyć kilka głośników na zasadzie daisy-chaining, aby rozszerzyć zasięg na wszystkie kąty dużego pomieszczenia.

ASUS Chromebox 2 (CN62)

Podłącz swój ekran, przeprowadź proces kreatora konfiguracji i to już wszystko. ASUS Chromebox 2 jest zawsze uaktualniany za pomocą najnowszych funkcji i patchów bezpieczeństwa. Chromebox 2 jest również bardzo wydajny, oferując w maks. konfiguracji procesor Intel Core i7 oraz obsługę wideo w 4K. Zapewnia on również dwuzakresową łączność bezprzewodową w standardzie 802.11ac oraz szerokie opcje połączeń, dzięki czemu możesz go podłączyć do kilku ekranów jednocześnie. Można go nawet zainstalować na uchwycie VESA z tyłu monitora lub telewizora HDTV.

Logo Centrino, Core Inside, Intel, Logo Intel, Intel Core, Intel Inside, Logo Intel Inside, Intel Viiv, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, Viiv Inside, vPro Inside, Xeon, oraz Xeon Inside są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Intel Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Specyfikacje produktów mogą się różnić w zależności od kraju. Zaleca się kontakt z dystrybutorami w celu uzyskania informacji dotyczących specyfikacji produktów dostępnych w danym kraju. Kolory produktów mogą się różnić od tych zamieszczonych na zdjęciach w zależności od ustawień monitorów. Staramy się przedstawiać jak najdokładniejsze informacje w momencie publikacji specyfikacji, jednak zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania w nich zmian bez wcześniejszego powiadomienia.

Wszystkie specyfikacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy o kontakt z dostawcą w celu uzyskania dokładnych ofert. Produkty mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach. Kolory i dołączone oprogramowanie mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Nazwy firm i produktów są znakami towarowymi należącymi do poszczególnych spółek.

Do góry